Inscrits per l'esdeveniment: Open Maxxis Maraton Castellgali

Llista d'esdeveniments Inscripció

 

INSCRITS: 137
Cognoms Nom Sexe categoria
Albala salvia Jordi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Albert fernandez Noel Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Alcantara Climent Roger Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Alvarez valades Mario Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Amo Millan Adan Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Argenter Tomàs Ricard Home E bike
Aspachs Bravo Joan Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Barberà Pons Jordi Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
Barrera saez Daniel Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Barroso Peñuela Sergi Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Belzunce Flores Javier Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Bernabé Garcia Roger Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Bosom Marc Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Cabañero Orus Marçal Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Camacho Garcia Carlos Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Cambra Farre Eduard Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Carabasa Albana Oriol Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Caracuel cabrera Yolanda Dona Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Carmona pou Marti Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
CARRASCO MATEO ENRIQUE Home E bike
CASCALES SERRANO JUAN Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Cervilla Manzano Francisco Home E bike
CHESA VELA DAVID Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Codes Rodríguez Juanjo Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Corral Perez Domingo Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
Cosp Heras Marc Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Datsira Vila Albert Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
De Cruz Franc Home Sub 23 (sols llicencia UCI Competicio)
Del Pino Barberan Dídac Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Del Pino Lopez Felix Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Del pino lopez German Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
DELGADO MUÑOZ JUAN FRANCISCO Home E bike
Diaz Toni Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Díaz Ruiz Iván Home E bike
Diaz ruiz Pablo Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Domenech Marquez Alex Home Cadet (sols llicencia UCI Competicio)
Domenech Raventos Santi Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Eleno Agudo Oscar Home E bike
Espina Agudo Aleix Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
FANDOS ARROYO ABRAHAM Home E bike
Florenza Segalà Joan Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
foraste sans arnau Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Franco Caldito Cristian Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Garcia Martinez Joan Antoni Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Gayan Eduardo Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Ginestà Vázquez Edu Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
GOMEZ CARRION RAQUEL Dona Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
González David Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
González García Aran Home Cadet (sols llicencia UCI Competicio)
Grau Rivera Jorge Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Guibas bassols Albert Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
GUILLEN PEREZ LOBO Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Gutiérrez Pi Eloi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Hernandez Espinosa Ferran Home Sub 23 (sols llicencia UCI Competicio)
Hernandez Montuenga Manel Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Hidalgo Castillo Álvaro Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Israel Fajardo Oriol Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Izquierdo Luengo Toni Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Jané Cat Dani Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Jiménez Estrada Alberto Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Jiménez Estrada Antonio Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
LLORT FARRE ANTONI Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
López cortes Juan luis Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
López Poch Iris Dona Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
LOPEZ RAMOS LUIS ANTONIO Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Lorenzo Raul Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Luisi Caussa Tatiana Dona Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
March Corominas Ruth Dona Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Márquez Higueras Isaac Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Martin Dans Damian Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Martínez Herreros Juan Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Martínez Martínez Juan Jose Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
Mata Tomas Alex Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Medina Espigares Carmen Dona Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Milán Ramos Antonio Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
MIRO CONGOST IGNASI Home E bike
Montalvo Barrera Gerard Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Montané Rubio Sergi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Montejo valencia Carles Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Montero Lujan Jordi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Moya garcia Ángel Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Muller Claude Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
Muñoz Bueno Jose Luis Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Navarro martos Carlos Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Obach i Rafel Jordi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Odera Matias Home Junior (sols llicencia UCI Competicio)
Oliver Carrasco Luis Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Oliver Carrasco Raúl Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Orteu Canadell Oriol Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Orteu Palomar Xavi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Perez vazquez Victor Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Planas Vilardaga Ricard Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Plaza carrasco Sergio Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
puchol albesa marcelino jesus Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
Puig Torne Aleix Home Cadet (sols llicencia UCI Competicio)
Punyet Ribes Oriol Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Ramírez Garcia Jofre Home Junior (sols llicencia UCI Competicio)
Requena Rubio Adria Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Rey Domínbguez David Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
RIMBAU CASARES SALVADOR Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Rodrigo López Daniel Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Rodriguez Guerra Abraham Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
ROIG TURRA SERGI Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Román Ortiz Adrián Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Román Ruiz David Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Romero Cuevas Jorge Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
ROMERO GONZÁLEZ FRANCISCO Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Romero Perea Agustín Home E bike
Romero Sierra Juan Diego Home E bike
ROSELLO SERRA PEP TONI Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Rovira Granados Marçal Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Rovira Planas Joan Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
RUBIÓ MARSÀ XAVIER Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Ruiz García de la torre Pablo Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Sabariego hernandez Miguel Ángel Home E bike
Salinas Martinez Jesus Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Salvado Verges Arantxa Dona Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Sans Gracia Ignasi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
SANS REIG ALBERT Home Master 60 (sols llicencia UCI Competicio)
santiago carretero david Home E bike
Serra Pagès Carles Home E bike
SERRANO REGOL OSCAR Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Sevé Vallvé Aleix Home Sub 23 (sols llicencia UCI Competicio)
Soler Codina Xavi Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Tellez gimenez Antonio Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Torrent Brull Dan Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Torres Camacho Alberto Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Torres Ferraz Joan Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Torres gomez DAVID Home Master 50 (sols llicencia UCI Competicio)
Tort Oriol Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Vallecillos Guerrero Raúl Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
VALLVE BERTRAN NATAL Home Master 40 (sols llicencia UCI Competicio)
Vazquez sanchez Marcos Home Elit (sols llicencia UCI Competicio)
Vidal Llobera Sergi Home Master 30 (sols llicencia UCI Competicio)
Vilardell Ramos Marc Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
Villa salvador Vicente Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)
yañez araya Adrian Home Open (No Fed o amb llicencia Cicloturista)